top of page

Ücretsiz Keşif Formu

Ücretsiz keşif için sizi ziyaret edelim, evinize ve iş yerinize çözümler sunalım.

Bizimle İrtibata Geçtiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.!

Kurumsal Ve Endüstriyel Elektrik Çözümleri

Kurumsal Firmanızın EGEPA GROUP olarak projelendirmesini yapıp uzman kadromuz ile size en iyi sonuçlar vererek sonlandırıyoruz .Şirketimiz, birçok farklı sektörde faaliyet gösteren müşterilere enerji konusunda uzmanlık sunmaktadır. Bu süreçte, müşteri memnuniyetini her zaman önceliğimiz olarak görmüş ve projelerimizi bu ilkeyle şekillendirmişizdir.

EGEPA GROUP Olarak  ;

Elektrik sistemlerinin kurulumu: ''Kurumsal firmanızın'' elektrik sistemlerinin planlanması, kurulumu ve bağlantılarını yaparız.

Elektrik arızalarının tamiri: Elektrik sistemlerinde oluşan arızaları belirler ve tamir ederiz.

Sigortaların değiştirilmesi: Sigortaların zamanı geçtiğinde veya arızalandığında değiştiririz.

Elektrik projelerinin planlanması ve uygulanması: Yeni projeler için elektrik tasarımlarını yapar ve projeleri uygularız.

Aydınlatma Montajı: Kurumsal firmanızın göze en güzel şekilde hitap etmesi için profesyonel kadromuz ile firmanızın en iyi şekilde aydınlatmasını tasarlıyor ve montajlıyoruz.

Elektrik sistemlerinin yükseltilmesi: Eski veya yetersiz elektrik sistemlerini günceller ve yükseltiriz.

Elektrik sistemlerinin denetimi: Elektrik sistemlerinin güvenliğini ve performansını denetler ve gerekli durumlarda güncelleme veya tamir işlemleri yaparız.

Elektrik Altyapı Projelendirme Ve Uygulama 

Elektrik firmamız, işletmenizin geleceği için kritik olan proje tasarımı hizmetleri sunarak yanınızda. Elektrik projeleri, işletmelerin (fabrika , cafe , restoran , banka vb ) elektrik ihtiyaçlarını karşılamak, verimliliği artırmak ve güvenilirliği sağlamak için temel bir taşıyıcıdır. İşte bu noktada, profesyonel bir yaklaşımla özel projeler tasarlamak için buradayız.

Elektrik proje tasarımı, işletmelerin elektrik altyapısını baştan sona planlamak veya mevcut sistemlerini optimize etmek için kullanılır. Bu süreç, enerji tasarrufu, güvenlik ve performansı artırmak amacıyla yapılan ayrıntılı bir mühendislik çalışmasını içerir.

elektrik projesi

Dekoratif Aydınlatma Uygulaması

Kurumsal firmanızın iç , dış ve bahçe aydınlatmasını dekoratif ürünler ile montajını usta kadromuz ile çözümlere kavuşturuyoruz.

kurumsal dekoratif aydınlatma

Pano Montajı ve Onarımı

Yeni pano kurulumu, mevcut pano onarımı ve yeniden yapılandırılması, sigorta değişimi, nötr ve topraklama kontrolü, mevcut panoya yeni cihazların eklenmesi, kablo tava döşemesi gibi montaj hizmetleri ve genel pano onarımı hizmetlerini sağlamaktayız.

Elektrik Ve Taahhüt

Türkiye’de elektrik taahhüt sektörünün köklü ve saygın firmalarından olan EGEPA GROUP; geleneksel ve modern hizmet mimarisini ön plana çıkarak, ihtiyaç ve beklentilerinizi en üst seviyede karşılayan bir mühendislik firmasıdır.

Aldığı tüm projeleri zamanında bitirerek, uluslararası standartlara erişebilecek, en üst seviyede kalite, hatasızlık ve optimum fiyat anlayışıyla hizmet verir. Sektörünün güncel ve modern teknolojilerini takip ederek; tüm problemlere güvenilir ve kesin çözümler üreten EGEPA GROUP; hizmet ve kalitesinden ödün vermeden, müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı profesyonel hizmet sunar.

Orta Gerilim Tesisi

Yüksek ya da çok yüksek gerilimleri, alçak gerileme bağlayan orta gerilim tesisi; küçük yerleşkeler ya da sanayi belgelerine elektrik taşır. Orta gerilim etkin değeri 1000 volt ile 35bin volt arası olan fazlar arası gerilimi ifade eder.

Yüksek gerilim şebekelerinden gelen elektrik, kurulumu yapılacak iletim hattı ile orta gerilim şebekelerine çekilir. Orta gerilim tesislerinin kurulması için gerekli bir alan vardır. Bu alanın tespit edilmesi, izin alınması ve hafriyat çalışmalarının yapılması için, EGEPA GROUP uzman ekibini tercih edebilirsiniz.

Otomasyon Sistemleri

Teknoloji ve sanayileşmeyi bir araya getiren otomasyon sistemleri, EGEPA GROUP ile güvenilir şekilde projelendirilir. Kontrol ve otomasyon sistemleri, firmalara kolaylık getiren önemli teknolojik gelişmelerden bir tanesidir.

Üretim ve hizmet kalitesinin daha da yükseltilmesi amacıyla robot, makine, sensör ya da bilgisayarların bir araya getirilerek üretim ve yönetim sürecinin kontrol altına alındığı otomasyon, günümüzde yaygın şekilde kullanılmaya başlandı.

elektrik panosu kurulumu
elektrik panosu
orta gerilim tesisi
otomasyon sistemleri
bottom of page