top of page

Ücretsiz Keşif Formu

Ücretsiz keşif için sizi ziyaret edelim, evinize ve iş yerinize çözümler sunalım.

Bizimle İrtibata Geçtiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.!

Ücretsiz Keşif İmkanı

Güvenlik kamera sistemleri , Yangın ihbar sistemleri , Hırsız alarm sistemleri , Network ve Fiberoptik sistemlerde uzman kadromuz ile ücretsiz keşif için iletişime geçiniz. 

Güvenlik Ve Zayıf Akım Sistemleri

Güvenlik Kamera Sistemleri

güvenlik kamera sistemleri kurulumu
businessman-holding-security-camera-system-network-connection-3d-rendering-scaled.webp
güvenlik kamera sistemleri kurulumu
güvenlik kamera sistemleri kurulumu

Şu an ve gelecekte IP tabanlı video güvenlik sistem çözümleri, proje ölçeği ne büyüklükte olursa olsun; sistem ister birkaç adet IP kamera, isterse yüzlerce IP kameradan oluşsun, vadettiği esneklik, kontrol edilebilirlik, yetenek ve HD kalitesindeki yüksek çözünürlük ile en kesin, en göz alıcı ve en heyecan verici çözümlerimizdir. Belirli bir ağ (network) üzerinden kablolu veya kablosuz çalışma, data alma/gönderme mantığı bu denli hayatımıza girmişken, kapalı devre kamera kontrol sistemlerinin network üzerinden IP tabanlı bu özgür dünyaya açılmaması düşünülemezdi

EGEPA GROUP, mega piksel büyüklükte, HD çözünürlükte ve her boyutta getirdiği kayıt ve kontrol çözümleri ile tüm IP projelerinizde yanınızdadır.

YANGIN İHBAR SİSTEMLERİ

XXL_height.webp
yangın alarm sistemleri
yangın alarm sistemleri
yangın alarm sistemleri

Yangın alarm sistemleri, yaşanabilecek felaketlere karşı özel olarak tasarlanmış ürünlerdir. Küçük bir kıvılcımın bir anda büyük bir afete dönüşmesine engel olan bu cihazlar, hem maddi hem de manevi kayıpların önüne geçmektedir.

Olası yangın durumlarında yangın alarmı, dumanı anında algılamaya başlamakta ve bu sayede size gerekli ikazlarda bulunmaktadır. Bu sayede sizi herhangi bir zahmete sokmadan güvenli bir ortam oluşturmaktadır. Ayrıca sahip olduğu hassas dedektörler ile oluşan zehirli gazların solunumunu önlemektedir.

Yangınlar çok kısa sürede kontrolden çıkabilmektedir. Bu sebeple tercih edeceğiniz yangın alarm sistemleri ile hayatınızı koruma altına almanız mümkündür. Sadece yangın değil, su baskınları gibi durumlarda da kullanılabilen bu sistemler, suyun elektrikli cihazlarla teması sonucu ortaya çıkan tehlikelere engel olmaktadır.

Tüm bunlara ek olarak Xiaomi, Bosch, HomeCare, Desi ve Fibaro yangın alarm sistemleri konusunda öne çıkan markalar arasında yer almaktadır. Bu anlamda alarm sistemleri fiyatları da değişkenlik göstermektedir. Evde olmadığınız durumlarda dahi müdahale imkanı sağlayan bu ürünler, minimum zarar riskini hedeflemektedir. Ayrıca panik alarmları sayesinde de aciliyet gereken durumlarda hayatta kalmanız sağlanmaktadır. Durumu kontrol altına alarak yaşanan sağlık sorunuyla başa çıkmanıza yardımcı olmaktadır.

HIRSIZ ALARM SİSTEMLERİ

hırsız alarm sistemleri ve kurulumu izmir
hırsız alarm sistemleri ve kurulumu izmir
hırsız alarm sistemleri ve kurulumu izmir
hırsız alarm sistemleri ve kurulumu izmir

Hırsız alarm sistemleri, yapıları ve yapıların çevresini hırsızlara ve diğer davetsiz misafirlere karşı korumak için tasarlanmış olan elektronik güvenlik sistemleridir.

Hırsız alarm sistemleri, siz uzaktayken evinizde, ofisinizde ya da depo vb. yerleri ve bu yerlerde bulunan değerli eşyalarınızı hırsızlara ve davetsiz misafirlere karşı korumak için tasarlanmıştır. Hırsız alarm sistemleri, yapıları ve yapıların çevresini, kapı ve pencere gibi giriş noktalarını güvence altına alarak korumaktadır. Hırsız alarm sistemleri, olağan dışı bir durum tespit ettiği anda alarm verir.

NETWORK ÇÖZÜMLERİ

izmir ağ kablosu network çözümleri
izmir ağ kablosu network çözümleri
izmir ağ kablosu network çözümleri
izmir ağ kablosu network çözümleri

EGEPA GROUP SİSTEM olarak konusunda uzman ve sertifikalı personellerimiz ile müşterilerimizin gereksinimlerini doğru bir şekilde belirleyerek, Yerel Ağ, Uzak Alan Ağı, Kablosuz Ağ, Ağ Güvenliği, ve Güvenli Uzak Erişim gibi ağ teknolojileri konularında danışmanlık, kurulum ve devreye alma, bakım ve destek hizmetleri sunmaktayız. Cisco, HP, Juniper, Watchguard, Fortinet ve Cyberoam, Berqnet gibi network konusunda ürün ve teknoloji üreten firmaların ürünlerine hakim ve konusunda eğitimli ekibimiz düzenli katıldıkları üretici eğitimleri ile yeni ürün ve çözümlere hızlı bir şekilde adapte olup, müşterilerimize yeni teknolojinin doğru şekilde sunulmasını sağlamaktadır.

LAN (Local Area Network)

  • Bina ve kampüs alanları için yerel ağ keşif, projelendirme, kurulum ve optimizasyon hizmetleri.

  • VLAN, VTP, Spanning-tree gibi Layer 2 switching uygulamaları.

  • 802.1x uygulamaları.

  • QoS uygulamaları.

  • Bakım ve destek hizmetleri.

HIKVİSİON ÜRÜNLERİNİN SATIŞ , MONTAJ VE SERVİS HİZMETLERİNİN YETKİLİ BAYİSİYİZ

bottom of page