top of page
elektrik projesi
elektrik projesi
elektrik proje ve uygulama
elektrik proje tahhüt

Santralden elde edilen enerjinin doğru ve kayıpsız olarak aktarılabilmesi için uygun bir altyapı kurulması gerekir. Panellerin ürettiği elektriği kayıpsız ve en güvenli şekilde hedefine ulaştırmak için doğru hesaplanmış bir yeraltı kablolama işlemi uygulanmalıdır. Elektriğin güvenli ve doğru şekilde alçak gerilim ve orta gerilim şebekelerine aktarılabilmesini trafo merkezleri sağlamaktadır. Düzgün ve doğru şekilde yapılandırılmış bir altyapıyı uygun bir trafo merkezi ile buluşturduğumuzda elde ettiğimiz enerjiyi en doğru şekilde aktarabiliyoruz.

Elektriğin güvenli ve doğru şekilde şebekeler arasında transferinin gerçekleştirilebilmesi için bir nakil hattına ihtiyaç vardır. Enerji nakil hatları santralde üretilen elektriğin hedefe ulaşabilmesini sağlayan ara bağlantı elemanlarıdır. Elde edilen enerjinin kayıpsız ve en güvenli şekilde aktarımının sağlanabilmesi için uzman bir çalışma ve düzgün hesaplamalar gerekir. EGEPA GROUP olarak, taahhütünü yaptığımız projelerde uygun altyapı ihtiyaçlarınızı belirleyerek buna yönelik çalışmalar yapıyoruz.

WHATSAPP İLETİŞİM NUMARAMIZ ;

elektrik proje çizim

Bir bina yapıldığı andan itibaren ilk değişim ihtiyacı da başlamış demektir. Tesis ihtiyaca yanıt vermek için sürekli olarak değişim projeleriyle güncellenir. Örneğin yeni bir oda yaratılması, kafeteryanın genişletilmesi, açık ofislerde yapılan çeşitli bölmeler ve buna bağlı olarak elektrik ve havalandırma altyapılarının bu ihtiyaçlara göre değiştirilmesi ayrı ayrı projelerdir.

Çünkü yaşayan bir binada kullanıcıların talepleri de sürekli değişmektedir. Ziyaretçi ya da çalışan sayısının artması, şirket içi süreç değişikliklerinin yerleşime etkileri, ancak sürekli takip eden bir organizasyon ile mümkündür. Bu durum hem binanın hem de binada yaşayanların verimliliğini artırıcı kritik unsurlardan biridir.

Bununla birlikte, proje çalışmalarındaki en önemli parametre, binada yaşayanların ve çalışanların konforlarına, çalışma sürelerine etki etmeden süreci mümkün olan en kısa sürede ve mesai saatleri dışında tamamlamaktır. Bu hizmetin gerçekleştirilmesi için planlı, hızlı, kararlı, sonuç odaklı bir yaklaşım gerekir.

Bu doğrultuda, çalışmalarımız sırasında müşterilerimiz fark etmeden tüm ihtiyaçları projelendiriyor ve proje büyüklüğüne göre müşterilerimizin mesai saatleri dışında ya da özel tatil süresince tamamlıyor, işimizi konfor ve verim kaybı yaratmadan sonuçlandırıyoruz.

elektrik altyapı tesisatı
tavan elektriği

WHATSAPP İLETİŞİM NUMARAMIZ ;

bottom of page